TERMÁLNÍ LÁZNĚ PODHÁJSKÁ - AUTOBUSEM - jednodenní zájezd

Kód: 
TLP

Jednodenní zájezd do termálních lázní PODHAJSKÁ - autobusem přímo z Olomouce. Využijte možnost načerpat sílu, ozdravit svoje tělo v termálních lázní Podhajská = jedinečná voda mimořádně bohatá na minerály a úžasně LÉČIVÁ.  Účinky pocítíte okamžitě. Zájezd vhodný pro seniory.

1. den: 

V ranních hodinách odjezd na Slovensko do lázní PODHÁJSKÁ, která si vysloužila označení "slovenské Mrtvé moře" díky obdobnému chemickému složení místních pramenů. Slaná termální voda působí přímo zázračně na revmatická onemocnění, bolesti zad a kloubů, cévní nemoci, ekzémy, průdušková onemocnění a nemoci dýchacích cest. Teplota vody ve venkovním sedacím bazénu je 38°C. V areálu budete mít možnost stravování, využití masáží, perličkových koupelí  a elektroléčby. Od roku 2013 je v provozu nový krytý zážitkový komplex s bazény, ŘímsKé lázně a saunový svět. 

 

Příplatky na místě: záloha na skříňku: 3,5 EUR, vstup do lázní: venkovní - dospělí: 3 EUR/hod (3-4 hodiny pobytu), děti 3-15 let: 1,5 EUR/hod, děti do 3 let vstup ZDARMA, osoby se ZTP: 2,5 EUR/hod, kombinované vstupy do kryté části od 11 EUR. 

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, služby průvodce. 

 

Region: 
Slovensko
Destinace: 
Strava: 
Počet nocí: 
0

Termíny pro tento zájezd:

Termín Cena Odjezdová místa
28.10.2017 750,- Kč
675,- Kč (first moment)
OL STOP PRODEJE

BRATISLAVA S PLAVBOU PO DUNAJI - jednodenní zájezd

Odjezd z Olomouce v 7:00, prohlídka BRATISLAVY  s průvodcem, volno, plavba vyhlídkovou lodí k hradu Devín - lístek: dospělí 5,5 EUR, děti 2-15 let 3,5 EUR. 

Hlavní město SLOVENSKA Bratislava je moderní metropole s...

KOUZLA SLOVENSKA

V ranních hodinách odjezd z ČR. Prohlídka romantického zámku BOJNICE, který byl přestavěn podle vzoru francouzských zámků na Loiře. Poté tzv. ,,zlatá“ KREMNICA s dominantním středověkým městským hradem a jedinečnou expozicí mincovny. Přejezd na ubytování do chráněné krajinné oblasti ...

TERMÁLNÍ LÁZNĚ PODHÁJSKÁ - AUTOBUSEM - jednodenní zájezd

V ranních hodinách odjezd na Slovensko do lázní PODHÁJSKÁ, která si vysloužila označení "slovenské Mrtvé moře" díky obdobnému chemickému složení místních pramenů. Slaná termální voda působí přímo zázračně na revmatická onemocnění, bolesti zad a kloubů,...

TOULKY SLOVENSKEM

V ranních hodinách odjezd z ČR. Průjezd soutěskou k Manínské Tiesňave. Poté prohlídka zříceniny hradu STREČNO – národní kulturní památka. Plavba po vorech na Váhu – sedmikilometrová plavba při které se naskytnou neopakovatelné pohledy na úžinu spolu se Starým hradem, hradem Strečno,...

Vánoční trhy Bratislava, zdroj: © Hlavné mesto SR Bratislava

VÁNOČNÍ BRATISLAVA - ADVENTNÍ zájezdy z Olomouce

Odjezd z Olomouce v 7:00 hod. Po příjezdu Vás překvapí VÁNOČNÍ BRATISLAVA. Dopoledne následuje pro zájemce prohlídka města s průvodcem, návštěva vánočních trhů, volný program. Odjezd z Bratislavy v cca 18:00 hod.

 

Vysoké Tatry - Štrbské pleso

V časných ranních hodinách odjezd z nástupních míst. Po příjezdu celodenní nenáročná túra s průvodcem na Popradské pleso (možnost obědu), dále kolem plesa na Symbolický hřbitov pod Ostrvou. Návrat zpět na Štrbské Pleso, procházka kolem Štrbského plesa.

Možnost zvolit individuální program - vodopád Skok, lanovka na Solisko...