TOULKY SLOVENSKEM

Kód: 
TSK

Autobusový zájezd na SLOVENSKO vám nabídne nevšední zážitky: PLAVBA NA VORECH, koupání v lázních BEŠEŇOVÁ, SKALNATÉ PLESO, pěší túra na Hrebienok, ŠTRBSKÉ PLESO, nejkrásnější Demanovská dolina i Demanovská jeskyně, lanovka na CHOPOK

1. den: 

V ranních hodinách odjezd z ČR. Průjezd soutěskou k Manínské Tiesňave. Poté prohlídka zříceniny hradu STREČNO – národní kulturní památka. Plavba po vorech na Váhu – sedmikilometrová plavba při které se naskytnou neopakovatelné pohledy na úžinu spolu se Starým hradem, hradem Strečno, železničními mosty i tunely a nádhernou přírodu Malé Fatry. Poté prohlídka nejzachovalejší rezervace lidové architektury na Slovensku VLKOLÍNCE (UNESCO). Večer možnost relaxace v termálních lázních Bešeňová. Nocleh.

2. den: 

Po snídani VYSOKÉ TATRY – výjezd lanovkou z Tatranské Lomnice na Skalnaté pleso. Ze Skalnatého plesa lehká túru kolem vodopádů Studeného potoka na Hrebienok a poté do Starého Smokovce. Odpoledne návštěva nejvýše položené tatranské osady ŠTRBSKÉ PLESO – procházka kolem stejnojmenného jezera a prohlídka tzv. areálu snů s vyhlášenými skokanskými můstky. Na zpáteční cestě zastávka v místní salaši s proslulou výrobou místních ovčích sýrů. Přejezd na ubytování v Popradu. Nocleh.

3. den: 

Po snídani NÍZKÉ TATRY – návštěva nejkrásnější a nejznámější Demänovské doliny s prohlídkou Demänovské jaskyně Slobody. Poté výjezd lanovkou z Jasné na vrchol CHOPOKU (2 024 m) – úchvatný výhled na celé Tatry.  Příjezd do ČR ve večerních hodinách.

 

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu se snídaní, služby průvodce.

Fakultativně: 

1/1 pokoj 600 Kč. 

 

Region: 
Slovensko
Strava: 
Počet nocí: 
2

BRATISLAVA S PLAVBOU PO DUNAJI - jednodenní zájezd

Odjezd z Olomouce v 7:00, prohlídka BRATISLAVY  s průvodcem, volno, plavba vyhlídkovou lodí k hradu Devín - lístek: dospělí 5,5 EUR, děti 2-15 let 3,5 EUR. 

Hlavní město SLOVENSKA Bratislava je moderní metropole s...

KOUZLA SLOVENSKA

V ranních hodinách odjezd z ČR. Prohlídka romantického zámku BOJNICE, který byl přestavěn podle vzoru francouzských zámků na Loiře. Poté tzv. ,,zlatá“ KREMNICA s dominantním středověkým městským hradem a jedinečnou expozicí mincovny. Přejezd na ubytování do chráněné krajinné oblasti ...

TERMÁLNÍ LÁZNĚ PODHÁJSKÁ - AUTOBUSEM - jednodenní zájezd

V ranních hodinách odjezd na Slovensko do lázní PODHÁJSKÁ, která si vysloužila označení "slovenské Mrtvé moře" díky obdobnému chemickému složení místních pramenů. Slaná termální voda působí přímo zázračně na revmatická onemocnění, bolesti zad a kloubů, cévní nemoci,...

TOULKY SLOVENSKEM

V ranních hodinách odjezd z ČR. Průjezd soutěskou k Manínské Tiesňave. Poté prohlídka zříceniny hradu STREČNO – národní kulturní památka. Plavba po vorech na Váhu – sedmikilometrová plavba při které se naskytnou neopakovatelné pohledy na úžinu spolu se Starým hradem, hradem...

Vánoční trhy Bratislava, zdroj: © Hlavné mesto SR Bratislava

VÁNOČNÍ BRATISLAVA - ADVENTNÍ zájezdy z Olomouce

Odjezd z Olomouce v 7:00 hod. Po příjezdu Vás překvapí VÁNOČNÍ BRATISLAVA. Dopoledne následuje pro zájemce prohlídka města s průvodcem, návštěva vánočních trhů, volný program. Odjezd z Bratislavy v cca 18:00 hod.

 

Vysoké Tatry - Štrbské pleso

V časných ranních hodinách odjezd z nástupních míst. Po příjezdu celodenní nenáročná túra s průvodcem na Popradské pleso (možnost obědu), dále kolem plesa na Symbolický hřbitov pod Ostrvou. Návrat zpět na Štrbské Pleso, procházka kolem Štrbského plesa.

Možnost zvolit individuální program - vodopád Skok, lanovka na Solisko...