Národní parky

Kód: 
CRN

 

V LETOŠNÍM ROCE TENTO ZÁJEZD POŘÁDÁME POUZE PRO SKUPINY - ZAJISTÍME LIBOVOLNÝ TERMÍN ZA SPECIÁLNÍ CENU. INFORMACE V CK.

 

 

1. den: 

Odjezd ve večerních hodinách.

2. den: 

Po ranním příjezdu do Chorvatska následuje od 9:00 hod. prohlídka Národního parku PLITVICKÁ JEZERA. Od roku 1979 je tato přírodní památka zapsána na seznam UNESCO. Národní park představuje fenomén 16 jezer s průzračnou a třpytivou vodou, vzájemně propojených vodopády o celkové vodní ploše 2 km². Po prohlídce NP oběd v restauraci Sedra ve vesničce Irinovac, nedaleko Plitvických Jezer. Odpolední příjezd do turistického střediska Solaris. Večeře a ubytování v hotelu 4* v Solarisu.

3. den: 

Po snídani odjezd od hotelu v 9:30 hod do nejznámějšího Národního parku VODOPÁDY KRKA. Národní park Krka je soustava peřejí, kaskád a vodopádů, pod kterými je možné se i vykoupat. V programu je zahrnuta 25 minut dlouhá plavba po řece Krka ze Skardinu. Ze Skardinu je prohlídka vodopádů Krka zezdola, proti proudu řeky. Návštěvníci po plavbě pokračují po cestě i po schodech podél řeky a z mnoha vyhlídek mohou obdivovat kaskády. Odpolední návrat do Solarisu.

4. den: 

Po snídani odjezd od hotelu v 9:30 hod. do SPLITU. Prohlídka města s hlavní dominantou Splitu, Dioklecianským palácem. Návrat do Solarisu. Volný program.

5. den: 

Volný program. Relaxace u moře. V 19:00 hod. odjezd do České republiky.

6. den: 

Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Cena zahrnuje: 

3x ubytování s polopenzí v hotelu 4* v Solarisu, oběd v restauraci Sedra včetně 1 nápoje (1 pivo nebo nealkoholický nápoj), vstup do Národního parku Plitvická jezera, vstup do Národního parku Vodopády Krka, výlet do Splitu s dvouhodinovou prohlídkou s průvodcem, pobytovou taxu, dopravu luxusním autobusem, komplexní cestovní pojištění a pojištění CK

Region: 
Chorvatsko
Strava: 
Počet nocí: 
3

Národní parky

Odjezd ve večerních hodinách.

Prodloužený víkend v Baranji

Odjezd brzo ráno. Příjezd do městečka BELI MANASTIR v pozdních odpoledních hodinách. Ubytování a večeře ve 4* hotelu.