Španělské slavnosti - ohnivé Las Fallas

Kód: 
SPA

 

V LETOŠNÍM ROCE TENTO ZÁJEZD POŘÁDÁME POUZE PRO SKUPINY - ZAJISTÍME LIBOVOLNÝ TERMÍN ZA SPECIÁLNÍ CENU. INFORMACE V CK.

 

BARCELONA - OROPESA - PENISCOLA - VALENCIE - BURRIANA - CASTELÓN - BENICASIM - MONTSERRAT - ANDORA - MONAKO

 

1. den: 

Ráno odjezd z ČR. Trasa dle nástupních míst, buď přes Německo a Francii nebo přes Rakousko, Itálii a Francii.

2. den: 

Ráno příjezd do BARCELONY - prohlídka druhého největšího města Španělska a hlavního města Katalánska. Návštěva nezaměnitelných Gaudího památek, procházka po typickém bulváru La Rambla  a mnoho dalšího. Příjezd do Oropesy ve večerních hodinách. Ubytování v aparthotelu. Večeře, nocleh.

3. den: 

Snídaně, prohlídka OROPESY (přístav, staré město, aréna). Výlet do PENISCOLY s dominujícím středověkým templářským hradem, stojícím na skále nad mořem. Večeře, nocleh. 

4. den: 

Snídaně. Návštěva VALENCIE - hlavního města stejnojmenné oblasti a třetího největšího města Španělska. Prohlídka historické části města i moderní čtvrti s architekturou ze skla a oceli. Účast na oslavách LAS FALLAS - slavnostní průvody, překrásná výzdoba, atrakce, ohňostroj, možnost účasti na býčích zápasech (fakultativně). Návrat ve večerních hodinách. Večeře, nocleh.

5. den: 

Snídaně, osobní volno. Fakultativně výlet na trhání pomerančů. Večeře. Po večeři odjezd do BURRIANY na pálení soch. Návrat na ubytování, nocleh.

6. den: 

Snídaně, výlet - návštěva CASTELÓNU + BENICASIMU. Výjezd do pohoří Desierto de las Palmas - prohlídka kláštera řádu Bosých Karmelitánů. BENICASIM - návštěva likérky, kde se dodnes podle původní karmelitánské receptury vyrábí likéry a vína. Součástí prohlídky je i ochutnávka z 10 - 12 soudků. v provinčním městě CASTELÓN se projdeme zajímavým rybářským přístavem a navštívíme velký rybí trh.Na závěr výletu se zastavíme na levné nákupy. Večeře, nocleh.

7. den: 

Snídaně, vyklizení pokojů. Odjezd na prohlídku vyhledávaného kláštera v MONTSERRATU s Černou Madonnou. Následně návštěva ministátu ANDORRA (kouzelná krajina, daňový ráj). Přejezd do Monaka.

8. den: 

Velká prohlídka MONACKÉHO KNÍŽECTVÍ,  při které uvidíte všechny místní krásy a zajímavosti, např Jardin exotic, park Sv. Antoniety, novou tržnici, knížecí palác (Rainier III.), knížecí přístav, katedrála - bílý skvost MONAKA (leží zde také princezna Grace), oceánografické muzeum, čtvrť LA CONDAMINE, světoznámé CASINO s přilehlými objekty a parky, část tratě FORMULE 1, překrásné JAPONSKÉ ZAHRADY, ... Odpoledne odjezd zpět do ČR.

9. den: 

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách

Cena zahrnuje: 

dopravu autobusem, 5x ubytování s polopenzí (stravování v místní restauraci formou bufetu, v ceně pivo, víno nebo voda), služby průvodce

Fakultativně: 

účast na býčích zápasech, výlet na trhání pomerančů, vstupné do památek

Region: 
Španělsko
Počet nocí: 
5

Španělské slavnosti - ohnivé Las Fallas

Ráno odjezd z ČR. Trasa dle nástupních míst, buď přes Německo a Francii nebo přes Rakousko, Itálii a Francii.

Španělské slavnosti - Fiesta v Oropese

Ráno odjezd z ČR. Trasa dle nástupních míst, buď přes Německo a Francii nebo přes Rakousko, Itálii a Francii.

KOUZELNÁ ANDALUSIE - letecky

Odlet z Prahy, případně z Bratislavy nebo z Vídně do Malagy, přejezd do hotelu, nocleh.