NEW YORK - město, které nikdy nespí

Kód: 
NYC

 

V LETOŠNÍM ROCE TENTO ZÁJEZD POŘÁDÁME POUZE PRO SKUPINY - ZAJISTÍME LIBOVOLNÝ TERMÍN ZA SPECIÁLNÍ CENU. INFORMACE V CK.

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZD DO NEW YORKU - s možností výletu do WASHINGTONU

1. den: 

odlet z PRAHY do New Yorku, večer transfer z letiště do hotelu na Manhattanu, ubytování, volno, nocleh.

2. den: 

NEW YORK - ráno odjezd na jih Manhattanu - procházka k památníku vietnamských veteránů, Frauncesově taverně, Battery Park s pevností Castle Clinton, dopoledne trajekt k návštěvě ostrova se Sochou Svobody a ostrova Ellis s muzeem přistěhovalců, odpoledne návrat na jižní Manhattan, pěší procházka - Broadway, Wall Street, newyorská burza, kostel Sv. Trojice, památník 11.9.2001 s věží Freedom Tower, budova newyorské radnice a soudní budovy - volno, k večeru procházka s průvodcem po brooklynském mostě - západ slunce nad Manhatanem z Brooklynu, pozdě večer návrat na hotel.

3. den: 

NEW YORK - ráno zastávka u Lincolnova centra s Metropolitní operou, procházka po západní části Central parku vč. památníku Johna Lennona Strawberry Fields, volno - prohlídka muzea American museum of Natural History, odpoledne zastávka u budovy Carneggie Hall, návštěva Rockefellerova centra - možnost výjezdu na Top of the Rock, návštěva katedrály Sv. Patrika, volno na slavné 5.Avenue, příp. návštěva muzea moderního umění MoMA, večer návštěva srdce New Yorku - Times Square - volno, možnost nákupů v obchodním domě Macy´s, návrat na noclh.

4. den: 

NEW YORK - ráno zastávka u budovy The New York Times a budovy knihovny New York Public Library, dopoledne návštěva čtvrti OSN, budova nádraží Grand Central, volno, pěší procházka po Park Avenue, zastávka ve slavném hotelu Waldorf Astoria, odpoledne možnost návštěvy jednoho z největších muzeí umění na světě The Metropolitan Museum of Art - volno, k večeru projížďka po 5.Avenue - tzv. "žehlička" Flatiron, náměstí Madison Square, Washingtonovo náměstí s Vítězným obloukem, pěší procházka čtvrtí Greenwich Village a SoHo, později večer návštěva mrakodrapu Empire State Building (443 m) s vyhlídkou na rozzářené velkoměsto, návrat na ubytování.

5. den: 

NEW YORK - fakultativní výlet WASHINGTON - volno v New Yorku, příp. celodenní výlet do Washingtonu během kterého poznáte nejvýznamnější památky hlavního města - Kapitol, Kongres, Lincolnův památník, Jeffersonův památník, Arlingtonský hřbitov, Washingtonův monument, Bílý dům, volno, pozdě večer návrat na hotel.

6. den: 

NEW YORK - ODLET DO PRAHY - dopoledne volno k individuálním nákupům, zájemci mohou s průvodcem navštívit slavnou Čínskou čtvrť a čtvrť Malá Itálie, odpoledne odjezd na letiště JFK, odlet do Prahy.

7. den: 

PŘÍLET DO PRAHY - plánovaný přílet do Prahy v dopoledních hodinách

Cena zahrnuje: 

letenku Praha - New York - Praha vč. letištních a bezpečnostních tax, palivový příplatek , transfery letiště - hotel - letiště v New Yorku, 5x ubytování v hotelu na Manhattanu, průvodce

Fakultativně: 

výlet do Washingtonu (cca 150 USD)

Region: 
USA
Strava: 
Počet nocí: 
5
Západ_USA

Západ U.S.A. klasický okruh

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Dopoledne Vás America Tours pozve k návštěvě filmových studií Universal – jedné z největších atrakcí Hollywoodu (vstupné je v ceně zájezdu !!). Odpoledne následuje prohlídka města a okolí – Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive, Sunset a Hollywood Boulevard, Santa Monica Beach… Večer návrat do hotelu.

,

3. den: Časně odjezd do San Diega. Orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu „Někdo to rád horké“. Následuje návštěva letadlové lodi USS Midway, která po vyřazení z aktivní služby kotví v San Diegu a je...

Východ_USA

Východ U.S.A. klasický okruh

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Ráno začneme den prohlídkou centra historické Philadelphie z paluby obojživelného autobusu, zakončenou krátkou plavbou po řece Delaware s výhledem na majestátní panoráma Philadelphie. Následuje odjezd do Washingtonu D. C., hlavního města U. S. A. Pokračování prohlídkou Washingtonu. Uvidíte největší atrakce metropole – White House...

,

3. den: Dopoledne ještě volno v centru Washingtonu k, poté přejezd státem Pennsylvania na sever do města Pittsburgh. Individuální prohlídka centra města a místa, kde soutok dvou řek dává vzniknout řece Ohio. V podvečer odjezd do hotelu, ubytování.

Pacifickým_pobřežím

Pacifickým pobřežím z Los Angeles do Seattle

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Celodenní prohlídka atrakcí a pamětihodností Los Angeles a okolí. Po seznámení s velkoměstem Vás čeká jedinečný zážitek – filmová studia Universal (vstup v letošním roce v ceně zájezdu).

,

3. den: Celodenní přejezd do San Francisca, převážně po slavné silnici č.1 vinoucí se podél členitého pobřeží Pacifiku. Cestou pozorování lachtanů a lvounů, odpoledne prohlídka Monterey. Ubytování ve večerních hodinách.

Foto - Perly západu U.S.A.

Perly západu U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Celodenní prohlídka Los Angeles zahrnující největší atrakce města – Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, downtown LA a filmová studia Universal (vstup není v ceně).

,

3. den: Přejezd do města Yuma v jižní Arizoně. Cesta pohořím Santa Rosa do města milionářů Palm Springs. Po příjezdu do Yumy možnost relaxace u hotelového bazénu nebo nebo navštěvy nedalekého indiánského kasina.

Národní_parky_západu_USA

Národní parky západu U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Celodenní prohlídka Los Angeles zahrnující největší atrakce této metropole – Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, Rodeo Drive… Odpoledne budete mít možnost navštívit filmová studia Universal (vstup není v ceně, ale doporučujeme!!).

,

3. den: Velmi časně odjezd do města Fresno. Prohlídka parku do večerních hodin, ubytování ve Fresnu.

Velká_země

Velká země

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Celodenní prohlídka Manhattanu. Plavba lodí podél Manhattanu po řekách Hudson a East River a kolem sochy Svobody (v ceně). Navštívíte také vyhlídku ze střešní terasy Rockefellerova Centra a projdete se slavným Central Parkem a jeho okolím. Fakultativně nezapomenutelný let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody.

,

3. den: Dopoledne indiv.volno na Manhattanu.Odpoledne odjezd do Philadelphie, prohlídka centra města,návštěva muzea se slavným Independence Bell, ubytování.

Foto - Havajské ostrovy

Havajské ostrovy, pobyt na Waikiki

1. den: Odlet z Prahy do Honolulu. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu v těsné blízkosti světoznámé pláže Waikiki, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Dopoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v Pearl Harbor a prohlídka centra Honolulu s výkladem o historii Havajských ostrovů, odpoledne indiv. volno.

,

3. den: Celodenní volno k rekreaci na pláži nebo u hotelového bazénu. Také se můžete vydat do ulic Waikiki a objevit jejich kouzlo a přátelskou atmosféru…

Foto - New York a Miami Beach

New York a Miami Beach

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River (v ceně), během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Poté budete mít možnost využít naší fakultativní akce – letu helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (jedinečný...

,

3. den: Dopoledne indiv. volno na Manhattanu, poté následuje transfer na letiště s reprezentantem America Tours a odlet do Miami. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu na Miami Beach, ubytování.

Foto - Miami Beach !!!

Miami Beach !!!

1. den: Odlet z Prahy do Miami (letiště Miami Intl. nebo Ft. Lauderdale). Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu na pláži v Miami Beach – Sunny Isles, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: individuální volno – relaxace na pláži či u hotelového bazénu.

,

3. den: individuální volno – relaxace na pláži či u hotelového bazénu.

Z_Bostonu_do_Miami

Z Bostonu do Miami

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu. Po ubytování orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Celodenní prohlídka Manhattanu s průvodcem zahrnující největší atrakce velkoměsta, jejíž součástí je i plavba kolem Manhattanu lodí po řekách Hudson a East River (v ceně). Vrcholem prohlídky pro Vás určitě bude let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody (fakultativně, ale doporučujeme).Závěrem dne následuje pěší vycházka...

,

3. den: Časně odjezd do Bostonu. Po orientační prohlídce centra města budete mít dostatek indiv. volna v centru do odpoledních hodin. V podvečer ubytování.

Foto - New York !!!

New York !!!

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Na úvod dne Vás pozveme na plavbu lodí kolem Manhattanu po řekách Hudson a East River (v ceně), během které se seznámíte s místopisem New Yorku, a naskytnou se Vám jedinečné pohledy na Manhattan a sochu Svobody. Následuje veliká atrakce – fakultativní let helikoptérou nad Manhattanem a sochou Svobody. Hned po tomto úvodu dne bude...

,

3. den: Pokračování prohlídky Manhattanu!! Poznejte Broadway, oblast Central Parku a 5. Avenue. Společně navštívíte vyhlídku ze střechy mrakodrapu Rockefeller Center a projdete si slavné Times Square… Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

Z_Floridy_do_Kalifornie

Z Floridy do Kalifornie

1. den: Odlet z Prahy do Miami, po uvítání na letišti průvodcem AT transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Volno k „lenošení“ na pláži, fakultativně celodenní výlet na Key West – nejjižnější bod U. S. A.

,

3. den: Dopoledne volno na pláži nebo u hotelového bazénu, odpoledne odjezd do Titusville. Po ubytování návštěva kosmického střediska na Cape Canaveral. Možnost absolvovat túru busem po kosmodromu a shlédnout film v kině IMAX (nejsou v ceně).

Perly_Havajských_ostrovů

Perly Havajských ostrovů

1. den: Odlet z Prahy do Honolulu. po uvítání na letišti průvodcem AT transfer do hotelu na Waikiki, ubytování.

,

2. den: Orientační meeting s průvodcem, seznamovací vycházka po Waikiki. Odpoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v přístavu Pearl Harbor spojená s prohlídkou centra Honolulu.

,

3. den: Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu zahrnující vulkanický kráter Diamond Head, Hanauma Beach, Blowing Hole, Sunset Beach, ananasové plantáže a další zajímavosti.

Malý_okruh_západem

Malý okruh západem U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Celodenní prohlídka Los Angeles zahrnující největší atrakce města – Hollywood, Beverly Hills, Griffith Observatory, Rodeo Drive, Santa Monica Beach… V ceně je zahrnuta i návštěva jedinečných filmových studií Universal!!

,

3. den: Časně odjezd do San Francisca. Po příjezdu ubytování a prohlídka největších atrakcí a zajímavostí města – Golden Gate Bridge, Twin Peaks, Coit Tower, Fishermans Wharf, China Town…

Metropole_západu

Metropole západu U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, během něhož Vás průvodce seznámí s detaily programu zájezdu.

,

2. den: Dnes Vás čeká celodenní prohlídka Los Angeles – navštívíte Hollywood se slavnými bulváry Hollywood a Sunset, prohlédnete si „chodník hvězd“, projdete se po slavném Rodeo Drive v Beverly Hills, shlédnete panoráma města z výšiny Griffith Park a závěrem navštívíte slavnou pláž Santa Monica Beach. Odpoledne budou moci zájemci...

,

3. den: Časně odjezd do San Francisca, převážně po slavné „nejkrásnější silnici světa“ číslo 1 vinoucí se podél skalnatého pobřeží Pacifiku. Čekají Vás četné zastávky s jedinečnými výhledy a prohlídka města Monterey. Příjezd do San Francisca a ubytování očekávejte ve večerních hodinách.

Velký_okruh_Floridou

Velký okruh Floridou

1. den: Odlet z Prahy do Miami. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours Váš čeká transfer do hotelu na slavné pláži Miami Beach a ubytování, poté orientační meeting s průvodcem, během kterého budete informováni o detailech Vašeho zájezdu.

,

2. den: Volné dopoledne k relaxaci na pláži nebo u hotelového bazénu. Odpoledne orientační prohlídka Miami Beach a Miami.

,

3. den: Časně odjezd na západ k pobřeží Mexického zálivu. Cestou průjezd oblastí Everglades a Big Cypress Preserve, pozorování aligátorů a vodních ptáků ve volné přírodě. V podvečer ubytování v hotelu v hotelu u Mexického zálivu.

Z_Anchorage_do_Vancouveru

Z Anchorage do Vancouveru

1. den: Odlet z Prahy do Anchorage. Dle použitého leteckého spoje přílet do Anchorage v pozdních nočních hodinách nebo přenocování na cestě v tranzitním hotelu.

,

2. den: Dopoledne volno k odpočinku po náročné cestě (v případě noclehu en route přílet dopoledne), poté odjezd k návštěvě městečka Whittier ukrytého za neprostupnou hradbou hor pokrytých ledovci, kde jediným spojením s civilizací je několik mil dlouhý tunel. Cestou návštěva ledovce Portage, pozorování lososů na potoce, vycházka v...

,

3. den: Dopoledne prohlídka centra Anchorage, návštěva největšího přístavu hydroplánů na světě. Odjezd do národního parku Denali – prohlídka Denali Village a ubytování v Healy.

Foto - Las Vegas !!

Las Vegas !!

1. den: Odlet z Prahy do Las Vegas. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování. Noční orientační okruh zářícím městem.

,

2. den: Dopoledne orientační okruh městem, seznámení s turistickými atrakcemi města. Odpoledne indiv. volno k samostatné návštěvě kasin a atrakcí. Večer doporučujeme fakultativní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas – silný zážitek?!!

,

3. den: Celodenní volno k poznávání atrakcí města. Fakultativně Vám nabídneme celodenní výlet k přehradnímu jezeru Lake Mead a do státního parku Valley of Fire.

Za_přírodními_skvosty

Za přírodními skvosty středozápadu U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy doLas Vegas. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu spojený s orientační prohlídkou Las Vegas, ubytování.

,

2. den: Ráno Vás pozveme na společnou snídani (v ceně zájezdu), během které Vás průvodce seznámí s detaily Vašeho zájezdu. Následuje celodenní volno v Las Vegas!! Doporučujeme Vám fakultativní výlet do nejnižšího a nejteplejšího místa západní polokoule – Death Valley. Večer Vás pozveme k účasti na jedinečném letu helikoptérou nad zářícím...

,

3. den: Časně odjezd do přírodní rezervace Cedar Breaks v Utahu, prohlídka jedinečných skalních útvarů a lávových polí v oblasti Brian Head. Odpoledne příjezd do národního parku Bryce Canyon, prohlídka do večerních hodin, poté ubytování.

Okruh_východními_státy_USA

Velký okruh východem U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku, ubytování ve večerních hodinách.

,

2. den: Prohlídka centra historické Philadelphie na palubě obojživelného autobusu zakončená krátkou plavbou po řece Delaware s krásným výhledem na panoráma města. Pokračování cesty do Washingtonu, zde do večerních hodin prohlídka zahrnující největší atrakce a pamětihodnosti – Capitol, White House, Lincolnův a Washingtonův památník,...

,

3. den: Volný den ve Washingtonu !! Využijte ho k návštěvám bezpočtu muzejí a galerií lemujících slavný „Mall“. Odpoledne odjezd na jih do Charlestonu, nocleh v motelu na trase.

Západ_USA_v_jeepech

Západ U.S.A. v jeepech - individuální zájezd s průvodcem

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours. Transfer do hotelu, ubytování. Po krátké instruktáži pak řidiči odjedou do půjčovny pro vozidla. Večer pak všechny čeká orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Časně po ranním briefingu odjezd do San Diega. Orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado. Zde doporučujeme Vaší pozornosti zejména hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu „Někdo to rád horké“. Pokračování cesty podél pohraničních hor s Mexikem do města Yuma v Arizoně. Po ubytování...

,

3. den: Putování krajem obřích kaktusů saguaro do města Tucson. Cestou návštěva malebného městečka Ajo a průjezd rezervací indiánů kmene Papago, návštěva národního monumentu Organ Pipe Cactus, kde absolvujete první „křest“ na nezpevněných cestách hornatou pouští mezi jedinečnými kaktusovými poli. Po příjezdu ubytování v hotelu a pro...

Na_motocyklech_Kalifornií

Na motocyklech Kalifornií a Nevadou

1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, orientační meeting, aklimatizace.

,

2. den: Orientační prohlídka hlavních atrakcí Los Angeles, Beverly Hills, Hollywoodu. Odpoledne vyzvednutí motocyklů Harley Davidson nebo Honda (typ dle Vašeho výběru v objednávce zájezdu), odborná instruktáž a tréning ovládání, v podvečer krátký výlet na motocyklech do Santa Monica Beach.

,

3. den: Časně odjezd na první – seznamovací etapu Vaší cesty s cílem ve Fresnu. Cesta vede převážně po dálnicích a jejím cílem je dokonalé seznámení se s motorkou. Odpoledne ubytování ve Fresnu, volno k relaxaci u bazénu.

Západ_USA-velký_okruh

Západ U.S.A. velký okruh americkým západem

1. den: Odlet z Prahy do San Francisca. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem AMERICA TOURS transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Celodenní prohlídka San Francisca zahrnující největší atrakce města, včetně plavby lodí po zátoce pod Golden Gate a kolem Alcatrazu, závěrem volno k prohlídce Fisherman’s Wharf.

,

3. den: Celodenní přejezd do města Eureka na pobřeží Pacifiku, částečně po jedinečné silnici č.1 lemující členité mořské pobřeží. Krásná příroda Vás bude provázet celý den.

RC Florida Karibik OA - Aerial266

Z Floridy do západního Karibiku

1. den: Odlet z Prahy do Fort Lauderdale. Po absolvování imigrační a celní kontroly transfer do hotelu 3*. Ubytování.

,

2. den: Dopoledne individuální volno, po něm následuje transfer do přístavu a nalodění. V podvečer vyplutí z přístavu v Fort lauderdale.

,

3. den: Celodenní plavba po Karibském moři. Individuální volno k prohlídce lodi a využití všech jejích atrakcí – několika bazény počínaje a návštěvou kavárniček konče.

RC Florida Karibik OA - AerialPM163

Z Floridy do východního Karibiku

1. den: Odlet z Prahy do Fort Lauderdale. Po absolvování imigrační a celní kontroly transfer do hotelu 3*. Ubytování.

,

2. den: Dopoledne individuální volno, po něm následuje transfer do přístavu a nalodění. V podvečer vyplutí z přístavu v Fort Lauderdale.

,

3. den: Dnes nás čeká jedinečný zážitek - návštěva unikátního města Nassau na Bahamských ostrovech. nezapomeňte navštívit zdejší fascinující historická místa či běloskvoucí pláže , které lemují tento ostrov.

71

Z Tampy do západního Karibiku

1. den: Odlet z Prahy do Tampy. Po absolvování imigrační a celní kontroly transfer do hotelu. Ubytování.

,

2. den: Dopoledne individuální volno, po něm následuje transfer do přístavu a nalodění. Odpoledne vyplutí z přístavu v Tampě.

,

3. den: Celodenní plavba z Mexického zálivu do Karibiku. Během dne můžete využít všechny atrakce, které loď nabízí – několik bazénů (včetně dětského), nákupní centrum, lázně, fitness nebo knihovnu.

mapa z miami

Z Miami do západního Karibiku

1. den: Odlet z Prahy do Miami. Po nezbytných imigračních formalitách transfer do hotelu. Ubytování.

,

2. den: Dopoledne individuální volno. Kolem poledne transfer do přístavu a nalodění. Odpoledne odplutí z Miami.

,

3. den: Celodenní plavba po Karibském moři. Den můžete využít k relaxaci u bazénu nebo při sportování ve fitness, na volejbalovém hřišti či hraní minigolfu.

Harley_Tour

Harley tour - Nevada, Utah, Arizona a Route 66

1. den: Odlet z Prahy do Las Vegas. Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Dopoledne vyzvednutí motocyklů (typ dle Vašeho výběru v objednávce zájezdu), odpoledne instruktáž a tréning ovládání motocyklů, krátký výlet na Mt. Charleston.

,

3. den: Počáteční etapa Vaší cesty zaměřená na dokonalé zvládnutí motocyklu. Nejprve navštívíte nejvyšší skořepinovou přehradu na světě Hoover Dam, poté městečko Kingman ležící na historické Route 66. Odpoledne se přesunete pouštními horami do bývalého hornického městečka Oatman. Po prohlídce tohoto nesmírně atraktivního místa Vás čeká...

Seattle a Inside Passage

1. den: Odlet z Prahy do Seattlu, transfer do hotelu a ubytování.

,

2. den: Dopoledne individuální možnost prohlídky Seattlu. V podvečer pak vyplujete na sever z přístavu Seattle.

,

3. den: Celodenní plavba podél amerického pobřeží. Využijte možnost klidné luxusní plavby. Máte možnost navštívit všechna zařízení, která Vám tato loď nabízí.

Lodí z Vancouveru na Aljašku

1. den: Odlet z Prahy do Vancouveru, transfer do hotelu a ubytování.

,

2. den: Dopoledne individuální možnost prohlídky Vancouveru. po které následuje nalodění. V podvečer pak vyplujete na sever podél ostrova Vancouver.

,

3. den: Celodenní plavba oblastí Inside Passage – znalci hodnocenou jako nejkrásnější vodní cesta na světě. Kromě luxusu na palubě budete jistě pozorovat velryby, kosatky, lvouny, mořské vydry a bezpočet vodních ptáků. Tato možnost pozorování mořské fauny Vás bude doprovázet celou plavbou.

71

Perly východního pobřeží U.S.A. a Kanady

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Ubytování ve večerních hodinách, poté meeting s průvodcem a seznámení s detaily Vaší trasy.

,

2. den: Ráno začneme prohlídkou centra historické Philadelphie z paluby obojživelného autobusu, zakončenou krátkou plavbou po řece Delaware s výhledy na impozantní panoráma Philadelphie. Následuje odjezd do Washingtonu – hlavního města U. S. A.. Pokračování prohlídkou Washingtonu. Uvidíte největší atrakce metropole - Capitol, White House...

,

3. den: Pokračování prohlídky Washingtonu, tentokrát však formou volna k návštěvě některých z bezpočtu muzeí a galerií lemujících slavný „Mall“. Odpoledne odjezd do Pittsburghu. Po příjezdu ve večerních hodinách ubytování.

84

Aljaškou a Yukonem v jeepech

1. den: Odlet z Prahy do Anchorage. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting (dle povahy leteckého spojení možnost ubytování v tranzitním hotelu na cestě a přílet do Anchorage druhý den dopoledne).

,

2. den: Dopoledne řidiči pronájem jeepů a instruktáž k řízení, způsobu komunikace a ostatní detaily, poté orientační meeting celé skupiny s průvodcem. Odpoledne odjezd do Glenallenu cestou lemovanou jedinečnými výhledy na horské masívy, zasněžené štíty a ledovce. V závěru dne budete obdivovat pohled na věčně zasněžený vrchol Mt. Wrangell...

,

3. den: Dopoledne navštívíte jeden z nekrásnějších ledovců Aljašky – Worthington Glacier. Po prohlídce bude Vaše cesta pokračovat oblastí národního parku Wrangell-St. Elias ke starému měděnému dolu Kennicott a osadě McCarthy. Poté zamíříte do osady Tok, kde se ve večerních hodinách ubytujete. Celé odpoledne Vás bude provázet úchvatné...

82

Z Vancouveru na Aljašku

1. den: Odlet z Prahy do Seattle. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Časně odjezd do Vancouveru. Po ubytování následuje prohlídka Vancouveru zahrnující největší atrakce města – Gas Town, Canada Place, Stanley Park, Lions Gate a slavný visutý most Lynn Bridge… Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let hydroplánem nad městem a okolím a plavbu lodí po zálivu okolo Vancouveru.

,

3. den: Časně odjezd na východ do Rocky Mountains. Zastávka v Kamloops, ubytování v hotelu v Revelstoke.

51

Krásy Nové Anglie a východu Kanady

1. den: Odlet z Prahy do Bostonu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu spojený s orientační prohlídkou centra města, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Celodenní výlet na mys Cape Cod. Návštěva městečka Hyannis plného rezidencí slavných lidí, a pitoreskního městečka Provincetown. Dle počasí koupání na plážích Cape Cod Bay.

,

3. den: Dopoledne indiv. volno v centru Bostonu, poté odjezd do Brunswicku ve státě Maine, ubytování.

Mapka country

Country, rock´n roll a jazz - jižanské státy USA

1. den: Odlet z Prahy do Washingtonu. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem.

,

2. den: Celodenní prohlídka Washingtonu - hlavního města USA.Uvidíte US Capitol, White House, Washingtonův a Linkolnův památník, navštívíte Arlingtonský hřbitov. Odpoledne návštěva Muzea letectví a kosmonautiky , volno v centru města do večerních hodin. Návrat do hotelu večer.

,

3. den: Přejezd do Tennessee. Cílem dne je Pigeon Forge, městečko na úpatí jednoho z nejnavštěvovanějších národních parků Ameriky- Great Smoky Mountains. Zde Vás večer čeká stylová westernová show s ještě stylovější večeří - Dixie Stampede.Koně, soutěže a country hudba do pozdních hodin.

Mapka krizem krazem

Křížem krážem U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a společná večeře s průvodcem na účet America Tours.

,

2. den: Celodenní prohlídka Manhattanu a jeho největších atrakcí : Nejprve plavba lodí kolem Manhattanu, poté prohlídka Lower Manhattanu, Battery Park, Wall Street, South Street Seaport, Brooklynský most, Čínská čtvť, v podvečer pak oblast Central Parku, Time Square a 5.a 6. Avenue. Závěrem společná návštěva Empire State Building a...

,

3. den: Časně odjezd k Niagarským vodopádům. Průjezd oblastí Finger Lakes a farmářskou oblastí státu New York. Odpoledne společná plavba lodí pod vodopády na lodi Maid of the Mist, a poté již volno k samostatné prohlídce světoznámých vodopádů.

skupina

Hokej - východ U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku, po příletu uvítání s průvodcem America Tours a transfer do hotelu v New Jersey, orientační meeting

,

2. den: Prohlídka Manhattanu zahrnující i plavbu lodí kolem Manhattanu, odpoledne odjezd do Philadelphie, večer návštěva zápasu Philadelphia Flyers - Buffalo Sabers. Noc ve Philadelphii.

,

3. den: prohlídka Philadelphie, odpoledne odjezd do New Jesray, večer návštěva zápasu New Jezsey Devils - Anaheim Ducks, nocleh v motelu v New Jersey.

iSLANDERS 3

Hokej - západ U.S.A.

1. den: Odlet z Prahy do Las Vegas, po příletu uvítání průvodcem America Tours, ind.prohlídka města.

,

2. den: Přejezd přes Hoover Dam a Sonorskou poušť - kaktusy Saguaro - do Phoenixu, večer návštěva zápasu Phoenix Coyotes - Los Angeles Kings, nocleh ve Phoenixu.

,

3. den: Časně ráno odjezd do NP Grand Canyon, prohlídka parku a možnost fakultativního letu nad NP letadlem nebo helikoptérou, nocleh v městečku Page.

Foto - Shopping v Nevadě a Kalifornii

Shopping v Nevadě a Kalifornii

1. den: Odlet z Prahy do Las Vegas. Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu spojený s orientační prohlídkou rozzářeného „Stripu“, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: Celodenní shopping – Váš průvodce Vás dopraví postupně do dvou velkých outletových mallů, do obřího obchodu s elektronikou za velkoobchodní ceny, závěrem pak do typicky amerického nákupního centra… Noc patří Vám k využití atrakcí, které Las Vegas nabízí?!!

,

3. den: Odjezd do Los Angeles. Na hranicích Nevady navštívíte velké outletové centrum s desítkami značkových obchodů (alternativou je návštěva všudypřítomných kasin). Po příjezdu do Los Angeles orientační prohlídka centra města, ubytování.

Foto - Cape Canaveral - start raketoplánu

Cape Canaveral - start raketoplánu

1. den: Odlet z Prahy do Orlanda (možno i jiného letiště v blízkosti KSC). Po příletu transfer do hotelu v Titusville, ubytování a orientační briefing s průvodcem, seznámení s aktuální situací kolem startu.

,

2. den: den předpokládaného startu raketoplánu. Dle času startu transfer do kosmického střediska, prohlídka návštěvního centra a sledování startu a odletu shuttle, poté návrat do hotelu.

,

3. den: Celodenní prohlídka Kennedy Space Center, včetně briefingu s astronautem NASA.

Carnival vychKaribik

Východní Karibik

1. den: Odlet z Prahy na Miami. Po nezbytných imigračních formalitách následuje transfer do hotelu a ubytování.

,

2. den: Dopoledne individuální volno. Kolem poledne transfer do přístavu a odpoledne vyplutí z přístavu Miami.

,

3. den: Poznáte, co dělá Nassau tak speciálním.Perfektní bílé pláže,kokosové palmy a teplá křišťálově čistá voda,kde můžete obdivouvat neobyčejnou barevnost zdejšího podmořského života. Pokud se nabažíte plavání v moři nebo polehávání na pláži, můžete zbytek dne prožít nakupováním nebo plavbou lodí s poskleným dnem. Z Bahamských ostrovů...

Carnival10 + MexRiviera

Mexická riviera

1. den: Odlet z Prahy do San Diega. Po nutných vstupních formalitách do USA transfer do hotelu a ubytování v hotelu.

,

2. den: Dopoledne individuální volno, v poledne transfer do přístavu. Nalodění na loď Carnival Spirit. V podvečer odplutí z přístavu San Diego.

,

3. den: Celodenní plavba po Tichém oceánu. Během dne můžete využít všechny přednosti pobytu na lodi – koupání v bazénu, využití fitness, četba v knihovně nebo využití kadeřníka či masáží.

83

Krásy Aljašky - velký okruh Aljaškou a kanadským Yukonem

1. den: ANCHORAGE 10 mil / 15 km * Odlet z Prahy do Anchorage. Po uvítání na letišti průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting (dle povahy leteckého spojení možnost ubytování v tranzitním hotelu na cestě a přílet do Anchorage druhý den dopoledne).

,

2. den: DENALI RANGE 250 mil / 400 km * Dopoledne volno k relaxaci a aklimatizaci po náročném letu. Po obědě odjezd do blízkosti národního parku Denali, cestou pozorování divoké zvěře. V případě dobré viditelnosti budete uchváceni panoramatem nejvyšší hory severní Ameriky Mt.McKinley. Ubytování v Healy.

,

3. den: NP DENALI 140 mil / 220 km * Celodenní prohlídka národního parku Denali - túra busem správy národního parku s četnými zastávkami při setkání s losy, mesvědy Grizzly, jeleny caribou a dalšími zvířaty. s trochou štěstí zahlédnete i vrchol nejvyšší hory severní Ameriky Mt.McKinley.Návrat ve večerních hodinách.

Havajské ostrovy - ostrov MAUI

1. den: KAHULUI 15 mil / 25 km * Odlet z Prahy do Kahului. Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: WAILUKU,IAO VALLEY 40 mil / 65 km * Doúpoledne volno k relaxaci a aklimatizaci u hotelového bazenu nebo na pláži, odpoledne společně navšťívíte správní středisko Maui Wailuku a státní park Iao Valey, důležité místo v historii ostrova.

,

3. den: Volný den !! * Celodenní volno k rekreaci na pláži nebo u hotelového bazénu.

newton1

Atrakce Las Vegas, Los Angeles a San Diega

1. den: LAS VEGAS 20 mil / 30 km * Odlet z Prahy do Las Vegas . Po uvítání na letišti delegátem America Tours Vás čeká transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting s průvodcem. A protože Vám toto město nedá v noci spát, pojedete si ho ještě v noci prohlédnout.

,

2. den: PROHLÍDKA MĚSTA 30 mil / 50 km * Dopoledne absolvujete orientační prohlídku slavného "Stripu" a downtownu Las Vegas , a prohlédnete si některé ikonické hotely s kasiny. Odpoledne budete mít možnost si sami okusit život ve městě nikdy nekončící zábavy. Doporučujeme Vám večerní let helikoptérou nad zářícím Las Vegas .

,

3. den: HOOVER DAM,LAKE MEAD 110 mil / 180 km * Polodenní výlet k nejvyšší skořepinové přehradní hrázi Hoover Dam a k jezeru Lake Mead, a návštěva státní parku Valley od Fire známého jedinečnými tvary a barevností skalních útvarů a indiánskými petroglyfy. Návrat do hotelu v podvečer. Večer Vám nabízíme fakultativní návštěvu skvělé vodní...

Hawaii

Havajské ostrovy - Oahu a Maui

1. den: HONOLULU 15 mil / 25 km * Odlet z Prahy do Honolulu . Po uvítání na letišti delegátem America Tours transfer do hotelu v těsné blízkosti světoznámé pláže Waikiki, ubytování a orientační meeting.

,

2. den: PEARL HARBOR, WAIKIKI 40 mil / 65 km * Dopoledne návštěva ppamátníku křižníku USS Arizona v Pearl Harbor a prohlídka centra Honolulu s výkladem o historii Havajských ostrovů , odpoledne indiv. volno.

,

3. den: OKRUH OSTROVEM OAHU 130 mil / 210 km * Celodenní kružní prohlídka ostrova Oahu , během které poznáte nejenom největší atrakce ostrova, ale i malebné vesničky a tichá zákoutí - dnes Vás čeká vše od šťavnatého pralesa po koupání na jedinečných plážích !!

NEW YORK - BIG APPLE

odlet z PRAHY do New Yorku, večer transfer z letiště do hotelu na Mannhatanu, ubytování, volno, nocleh.

NEW YORK - město, které nikdy nespí

odlet z PRAHY do New Yorku, večer transfer z letiště do hotelu na Manhattanu, ubytování, volno, nocleh.