PETROHRAD - letecky

Kód: 
PET

za krásami Benátek severu

1. den: 

Odlet z Prahy nebo Vídně do PETROHRADU. Okruh městem, transfer do hotelu, ubytování, večer možnost návštěvy Něvského prospektu, hlavní a nejrušnější ulice Petrohradu.

2. den: 

Po snídani prohlídka části památek: KAZAŇSKÁ KATEDRÁLA, CHRÁM SV. IZÁKA, PROJÍŽĎKA LODÍ PO NĚVĚ a okolních kanálech, při níž se Vám naskytne jedinečný výhled na většinu památek a nejvýznamnějších paláců. Odpoledne prohlídka ZIMNÍHO PALÁCE, bývalého sídla ruských carů se světoznámou galerií ERMITÁŽ, jedné z největších obrazáren světa (možnost prohlídky).

3. den: 

Ráno odjezd do PUŠKINA (dříve nazývaném Carskoje Selo), návštěva zdejších parků a paláců vybudovaných Kateřinou Velikou, prohlídka paláce s proslulou JANTAROVOU KOMNATOU. Odpoledne návštěva a prohlídka PETROPAVLOVSKÉ PEVNOSTI - katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou.

4. den: 

Po snídani odjezd do PETRODVORCŮ, letní rezidence Petra Velikého – návštěva rozlehlého zámeckého komplexu a parku s více než 170 fontánami na útese nad Finským zálivem. Návrat do Petrohradu na ubytování. Volný program, v pozdních hodinách NOČNÍ OTEVÍRÁNÍ MOSTŮ.

5. den: 

Po snídani transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

 

Cena zahrnuje: 

Zpáteční letenku Praha - Petrohrad, ubytování na 4 noci se snídaní v 3* hotelu, služby průvodce, transfery letiště - hotel - letiště, transfer do Petrodvorců, kabinové zavazadlo do 10kg/os

 

Cena nezahrnuje:

vstupy - Ermitáž s průvodcem 590 Kč, Carskoje Celo a Jantarová komnata s průvodcem 610 Kč, Petrodvorec, palác a zahrady 790 Kč, Petropavlovská pevnost s katedrálou 210 Kč

 

Povinný příplatek:

poplatek za vyřízení víza 2300 Kč/os (skupinové vízum)

 

Poznámka: Kvůli možnosti vyřízení víza je nutno přihlásit se na zájezd nejpozději 25 dní před odletem a dodat cestovní pas platný alespoň 6 měsíců po návratu.

 

Fakultativně: 

příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg 1300 Kč, transfer z Brna na letiště a zpět za 500 Kč/směr (min. 15 osob)

 

Region: 
RUSKO
Strava: 
Počet nocí: 
4

Termíny pro tento zájezd:

Termín Cena Odjezdová místa
19.07.2019 - 23.07.2019
16 990,- Kč

PETROHRAD - letecky

Odlet z Prahy nebo Vídně do PETROHRADU. Okruh městem, transfer do hotelu, ubytování, večer možnost návštěvy Něvského prospektu, hlavní a nejrušnější ulice Petrohradu.