PETROHRAD - LETECKY

Kód: 
PET

ZA KRÁSAMI BENÁTEK SEVERU.

1. den: 

Přílet do PETROHRADU. Okruh městem, transfer do hotelu, ubytování, večer možnost návštěvy Něvského prospektu, hlavní a nejrušnější ulice Petrohradu.

2. den: 

Po snídani prohlídka části památek: KAZAŇSKÁ KATEDRÁLA, CHRÁM SV. IZÁKA, PROJÍŽĎKA LODÍ PO NĚVĚ a okolních kanálech, při níž se Vám naskytne jedinečný výhled na většinu památek a nejvýznamnějších paláců. Odpoledne prohlídka ZIMNÍHO PALÁCE, bývalého sídla ruských carů se světoznámou galerií ERMITÁŽ, jedné z největších obrazáren světa (možnost prohlídky).

3. den: 

Ráno odjezd do PUŠKINA (dříve nazývaném Carskoje Selo), návštěva zdejších parků a paláců vybudovaných Kateřinou Velikou, prohlídka paláce s proslulou JANTAROVOU KOMNATOU. Odpoledne návštěva a prohlídka PETROPAVLOVSKÉ PEVNOSTI - katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou.

4. den: 

Po snídani odjezd do PETRODVORCŮ, letní rezidence Petra Velikého – návštěva rozlehlého zámeckého komplexu a parku s více než 170 fontánami na útese nad Finským zálivem. Návrat do Petrohradu na ubytování. Volný program, v pozdních hodinách NOČNÍ OTEVÍRÁNÍ MOSTŮ.

5. den: 

Po snídani transfer na letiště, odlet do Prahy.

 

Cena zahrnuje: 

Zpáteční letenku Praha - Petrohrad, ubytování na 4 noci se snídaní v 3* hotelu, služby průvodce, transfery letiště - hotel - letiště, transfer do Petrodvorců

Cena nezahrnuje: vstupy do památek, plavbu lodí po Nevě, Ermitáž s místním průvodcem, poplatek za vyřízení víza

Povinný příplatek: poplatek za vyřízení víz 2600 Kč/os.

Poznámka: Kvůli možnosti vyřízení víza je nutno přihlásit se na zájezd nejpozději 25 dní před odletem a dodat cestovní pas platný alespoň 6 měsíců po návratu.

 

Region: 
RUSKO
Strava: 
Počet nocí: 
4

PETROHRAD - LETECKY

Přílet do PETROHRADU. Okruh městem, transfer do hotelu, ubytování, večer možnost návštěvy Něvského prospektu, hlavní a nejrušnější ulice Petrohradu.