KOUZELNÁ ANDALUSIE - letecky

Kód: 
AND

Malaga • Granada • Gibraltar • Ronda • Sevilla • Cordoba

1. den: 

Odlet z Prahy, případně z Bratislavy nebo z Vídně do Malagy, přejezd do hotelu, nocleh.

2. den: 

Po snídani prohlídka MALAGY - rodné město Pabla Picassa se starobylým centrem, katedrálou a přístavem, návštěva dominanty města - pevnosti Gibralfaro ze 14. století a maurského hradu. Alcazaba s překrásnou vyhlídkou. Individuální volno k návštěvě muzeí a dalších památek. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den: 

Po snídani odjezd do Granady, jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, návštěva ALHAMBRY - dokonalé ukázky arabského stavitelského umění (památka UNESCO). Procházka starobylou čtvrtí Albaicín, katedrála s královskou hrobkou. Večer návrat na nocleh.

4. den: 

Po snídani odjezd na nejjižnější část Evropy: GIBRALTARU, prohlídka starého města. Možnost fakultativní vyjížďky minibusem na gibraltarskou skálu s prohlídkou jeskyně Sv. Michala. Při dobré viditelnosti lze vidět břehy Afriky a rozhraní Atlantiku a Středozemního moře. Návrat do hotelu.

5. den: 

VOLNÝ PROGRAM - snídaně, pobyt u moře, koupání, nocleh.

6. den: 

Po snídani výlet do horského městečka RONDA, které leží na okrajích rokle, 100m nad řekou Guadalevín, pokračování územím přírodního parku Sierra de Grazalema přes pueblos blancos, typické vesničky s charakteristickými bílými domy. Návrat na ubytování, nocleh.

7. den: 

Po snídani celodenní prohlídka perly Andalusie SEVILLY, bývalé přístavní čtvrti El Arenal, nábřeží řeky Guadalquvir s býčí arénou, maurskou věží, židovská čtvrť Santa Cruz, katedrálou La Giralda, v níž je pohřben Kryštof Kolumbus. Možnost výstupu na věž v výhledem na město, prohlídka maurské pevnosti Real Alcázar s krásnými interiéry a zahradami. Ubytování v Seville, nocleh.

8. den: 

Po snídani odjezd do CORDOBY, jejíž historické centrum se rozprostírá kolem mešity v maurském slohu přeměněné na katedrálu, staré hradby a židovská čtvrť, římská brána a středověký most přes řeku Guadalquivir. Přejezd do Malagy, večer odlet.

 

Cena zahrnuje: 

zpáteční letenku do Malagy včetně letištních tax, kabinové zavazadlo do 10kg, autokarovou dopravu ve Španělsku, 7x ubytování v hotelu *** se snídaní, služby průvodce

CENA NEZAHRNUJE: komplexní pojištění včetně storna, vstupy do objektů

 

 

Fakultativně: 

vstupné do pevnosti Alhambra  620 Kč (vzhledem k vysoké návštěvnosti lze vstup garantovat jen při předplacení v naší CK), 5x večeře za 1.150 Kč, příplatek za odbavené zavazadlo do 20 kg 1.300 Kč, transfer Brno-letiště-Brno (informace v CK)

 

 

Region: 
Španělsko
Strava: 
Počet nocí: 
7

Termíny pro tento zájezd:

Termín Cena Odjezdová místa
20.09.2019 - 27.09.2019
19 790,- Kč

Španělské slavnosti - ohnivé Las Fallas

Ráno odjezd z ČR. Trasa dle nástupních míst, buď přes Německo a Francii nebo přes Rakousko, Itálii a Francii.

Španělské slavnosti - Fiesta v Oropese

Ráno odjezd z ČR. Trasa dle nástupních míst, buď přes Německo a Francii nebo přes Rakousko, Itálii a Francii.

KOUZELNÁ ANDALUSIE - letecky

Odlet z Prahy, případně z Bratislavy nebo z Vídně do Malagy, přejezd do hotelu, nocleh.